DĚLÁME POŘÁDNĚ

zabezpečení objektů

Zabezpečení budov, domů, bytů, kanceláří pomoci CCTV a EZS.

3

Elektronické

Zabezpečovací Systémy

Máme dlouholeté zkušenosti se systémy české společnosti JABLOTRON a kanadského PARADOXU. Provedeme návrh systému, předběžné ocenění, realizaci a propojení s pultem centrální ochrany. Dlouhodobě se staráme o spolehlivý provoz systému a provádíme každoroční revize dle ČSN.

Drátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do prostor, kde zákazníkovi nevadí instalační lišty popřípadě zasekání rozvodů do zdi. U této varianty je vhodné natažení kabeláže při stavbě nebo rekonstrukci objektu. Je také vhodné počítat s rezervami pro případné rozšiřování systému. Komponenty takovéhoto alarmu jsou levnější, než bezdrátová varianta. Však potřeba připočíst cenu kabelů, instalačních lišt a práce spojené se zakabelováním.

Pro drátové alarmy používáme převážně zabezpečovací systémy Jablotron a Paradox, které umožňují velké množství variant pro malé, střední i velké objekty.

Bezdrátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do prostor, které nechce mít zákazník narušen instalačními lištami, anebo kde není možno skrýt kabeláž pod omítku. Samotná instalace je velmi rychlá a čistá. Je proto mnohdy levnější než drátová varianta. Alarm lze jednoduše rozšiřovat popřípadě měnit rozmístění prvků (přemístění nábytku apod.). Bezdrátové prvky mají samotestující funkce, které upozorní na potřebu výměny baterie, popřípadě na poruchu.

EZS

Vzorová Instalace Domu

Kouřové a CO signalizace

Vnitřní a venkovní sirény

Pohybové detektory, detektory tříštění skla

Vstupní identifikační systém

Dálkové zajištění a odjištění

Instalace kamer

Máte dotaz nebo jste nenašli co hledáte?

Neváhejte nás kontaktovat a na cokoliv se zeptat nebo sjednat osobní schůzku .

CCTV Kamery

pro Vaší Bezpečnost

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Naše společnost zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů pro klienty z celé ČR. Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

CCTV

Neomezený počet zařízení

Živý přenos

Přehrávání záznamu

Pořizování fotek

Stáhněte si aplikaci pro Vaší platformu

Naše Realizace

+420 748 646 897
( Po-Pá: 7-16hod.)

dvorak@delpo.cz
Napište nám

Hudcova 78b,
612 00 Brno-Medlánky

© Delpo s.r.o. 2021